والا آموز والا آموز

قوانین و مقرارت سایت


والا آموز یکی از قویترین سامانه های آموزشی 

 

بخش نمایندگان

در این سامانه امکان این وجود دارد که شما به راحتی به عنوان نماینده و همکار ثبت نام نمایید و در والا آموز یک پنل مدیریتی برای خود دریافت نمایید. 

*

بعد از فعال شدن پنل کاربری شما میتوانید دوره های آموزشی مختلف ایجاد نمایید و برای آن ها قیمت و تخفیف تعیین نمایید تا فراگیران در صورت تمایل دوره های شما را خریداری و استفاده نمایید.

*

بعد از خریداری دوره ها توسط فراگیران ، وجوه با کسر درصد مشارکت به حساب نمایندگان واریز می شود.

*

لازم به ذکر است که تمامی دوره های ایجاد شده توسط نمایندگان مختلف، جهت خرید دراختیار تمامی فراگیران در والا آموز قرار داده می شود و محدودیت نمایش برای مشتریان دیگر نمایندگان وجود ندارد.

*

 بخش فراگیران

 فراگیران عزیز شما میتوانید بعد از ثبت نام در سامانه والا آموز ، از بخش های مختلف سایت بهره مند شوید.

*

میتوانید دوره های مختلف ایجاد شده توسط نمایندگان را مشاهده و در صورت تمایل به سبد خرید اضافه نمایید و در نهایت دوره را خریداری و بگذرانید.

*

لازم به ذکر می باشد که برخی دوره ها دارای آزمون های نهایی می باشد و شما با کسب نمره قبولی می توانید گواهینامه معتبر پایان دوره را دریافت نمایید.

*

یک امکان خوب برای شما در نظر گرفته شده است و اینکه هر فراگیر بعد از ثبت نام دارای یک (( کد معرف )) می باشد که میتواند از آن برای معرفی سامانه در شبکه های اجتماعی شخصی خود استفاده نماید و از خرید فراگیران دیگر که با کد معرف ایشان خرید کرده اند، کسب در آمد نمایند.